Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod














Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
De strakke lijnen en tijdloze elegantie van Verato laten jouw buitenruimte stralen. Geniet van elke zonnestraal in stijl.
Elk Verato tuinmeubel is vervaardigd uit hoogwaardige materialen zoals aluminium en volkeramiek. Dankzijde verschillende materialen en uitvoeringen zijn jouwmogelijkheden eindeloos. Met Verato maak je van jouw tuin een unieke plek.


Het Verato ligbed kenmerkt zich door een verfijnd en elegant ontwerp. Het frame, vervaardigd uit hoogwaardig aluminium, garandeert niet alleen een stijlvolle uitstraling maar is tevens bestand tegen roestvorming. Het is mogelijk om de rugleuning van het ligbed in verschillende standen te plaatsen. Het ligbedkussen is uniek en uiterst kwalitatief dankzij de Sunbrella® Luxe-stof. Sunbrella® Luxe is een stijlvolle, weerbestendige stof met een coating die niet enkel waterafstotend is maar ook beschermt tegen vuil, vlekken en vloeistoffen. De Sunbrella® Luxe stof is bestand tegen weer en wind, mag het hele jaar buiten blijven en toont zich jarenlang slijt- en kleurvast dankzij de tot in de kern gekleurde acrylvezel. De ademende stof wordt bij Bristol à La Carte gecombineerd met een dubbele laag quick dry foam, een comfortabel schuim met open poriënstructuur dat geen water ophoudt én snel droogt.
| Webartikelnummer | CB991493 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Verato |
| Breedte | 70 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Hoogte zitting | 41.5 cm |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Ja |
| Wielen inbegrepen | Ja |
| Certificaten | Niet van toepassing |
| Gemonteerd | Ja |
| Aantal standen | 4 |
| Totale afmetingen | L 204,5 x B 70 x H 30 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Merk | Bristol à la carte |
| Wasbare hoes | Ja |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen is geschikt om in de zomer buiten te laten liggen, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Ja |
| Kleurvast kussen | Excellente UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Excellente slijtvastheid |
| Kleur zitting | Wit |
| Kleur frame | Wit |
| Kleur kussens | Grijs |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Aluminium |
| Detailkleur kussen | Natte Charcoal Chine |