Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux












Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Modern, stijlvol, uitnodigend. De Orso collectie transformeert jouw buitenruimte met een zacht, afgerond design en materialen van topkwaliteit: aluminium, rope en gecertificeerd teak. Dans mee op de speelse lijnen van de Orso lounge, verzoen comfort met elegantie aan de bijpassende Orso tuintafels en maak van jouw tuin of terras een plek om weg te dromen. Orso combineert verfijning met ontspanning en biedt een buitenbeleving van de bovenste plank, waardoor elk moment buiten bijzonder wordt.


De Orso Lounge vormt een harmonieus geheel door modern verticaal weefwerk te combineren met authentiek gecertificeerd teak.
De kussens zijn uniek en uiterst kwalitatief dankzij hun Sunbrella® Luxe-stof. Sunbrella® Luxe is een stijlvolle, weerbestendige stof met een coating die niet enkel waterafstotend is maar ook beschermt tegen vuil, vlekken en vloeistoffen. De Sunbrella® Luxe stof is bestand tegen weer en wind, mag het hele jaar buiten blijven en toont zich jarenlang slijt- en kleurvast dankzij de tot in de kern gekleurde acrylvezel. De ademende stof wordt bij Bristol à La Carte gecombineerd met een dubbele laag quick dry foam, een comfortabel schuim met open poriënstructuur dat geen water ophoudt én snel droogt. Alle kussens hebben een rits en zijn machinewasbaar. Sunbrella® Luxe is verkrijgbaar in verschillende kleuren en patronen, ook beschikbaar voor je parasoldoek, poef, sierkussens, etc. Bij Sunbrella® Luxe geniet je van 5 jaar garantie.
| Webartikelnummer | CB899871 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Orso |
| Breedte | 90 cm |
| Diepte | 80 cm |
| Hoogte | 67 cm |
| Hoogte zitting | 30 cm |
| Certificaten | FSC |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte rugkussen | 16 cm |
| Dikte zitkussen | 12 cm |
| Totale afmetingen | B 90 x D 80 x H 67 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Loungetafel inbegrepen | Nee |
| Merk | Bristol à la carte |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Wasbare hoes | Ja |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Niet van toepassing |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen is geschikt om in de zomer buiten te laten liggen, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Ja |
| Kleurvast kussen | Excellente UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Excellente slijtvastheid |
| Verstelbaar in standen | Nee |
| Kleur frame | Naturel |
| Kleur kussens | Wit |
| Materiaal zitting | Verticaal geweven ronde rope |
| Materiaal frame | Teak |
| Kleur | Beige, Naturel |
| Materiaal | Rope, Teak |
| Detailkleur kussen | Lopi Marble |
Ontdek ons volledig aanbod