Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod














Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Modern, stijlvol, uitnodigend. De Orso collectie transformeert jouw buitenruimte met een zacht, afgerond design en materialen van topkwaliteit: aluminium, rope en gecertificeerd teak. Dans mee op de speelse lijnen van de Orso lounge, verzoen comfort met elegantie aan de bijpassende Orso tuintafels en maak van jouw tuin of terras een plek om weg te dromen. Orso combineert verfijning met ontspanning en biedt een buitenbeleving van de bovenste plank, waardoor elk moment buiten bijzonder wordt.


De Orso tuintafel, gemaakt uit prachtig teakhout, is een ware blikvanger voor je buitenruimte. De ronde poten en het afgerond rechthoekig tafelblad, waarbij de zijden subtiel over de poten zweeft, geeft de tafel een hedendaags natuurlijk design.
Een tuintafel uit teak staat gelijk aan bijzondere kwaliteit en natuurlijk design. Teak is een kwalitatieve houtsoort gekenmerkt door zijn hardheid. Aangezien hout leeft, kan de structuur of kleur licht anders zijn dan op het beeld weergegeven.
Geniet van buitengewone keuze en design, met uitzonderlijke topkwaliteit.
| Webartikelnummer | 400472 |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Merk | Bristol à la carte |
| Kleur frame | Naturel |
| Materiaal frame | Teak |
| Materiaal tafelblad | Teak |
| Aantal personen | 6 tot 8 personen |
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Teak |
| Certificaten | FSC |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte tafelblad | 22 MILLIMETER |
| Roestvrij frame | Ja |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Totale afmetingen | L 240 x B 100 x H 75 cm |
| Product collectie | Orso |