Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showroom!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showroom!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod




















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Livo tuinset herken je onmiddellijk aan zijn kenmerkende, doorlopende tafelpoot aan weerszijden. Het levert zo een uniek design op en straalt stevigheid uit. Het frame van de tuintafel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel. Een teak tafelblad staat gelijk aan bijzondere kwaliteit en natuurlijk design. Teak is een kwalitatieve houtsoort gekenmerkt door zijn hardheid. Aangezien hout leeft, kan de structuur of kleur licht anders zijn dan op het beeld weergegeven.
De Zamora tuinstoel combineert een stijlvolle uitstraling met een aangenaam zitcomfort. Het frame van de tuinstoel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel. De rugleuning en armleuning zijn volledig afgewerkt met rope voor een hedendaagse elegante touch. De tuinstoel is stapelbaar en dus makkelijk op te bergen. De stoelkussens zijn inbegrepen en gemaakt uit Weather+ Softtouch. De duurzame kussens voelen zacht aan en zijn vuilafstotend. Weather+ Softtouch kussens zijn beperkt waterafstotend. In de winter of bij langdurige regen bewaar je de kussens best binnen.
Ervaar onvergetelijke buitenmomenten met deze kwalitatieve tuinset.
| Webartikelnummer | CB3936402 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Livo |
| Hoogte zitting | 42.5 cm |
| Stapelbaar | Ja |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Certificaten | FSC |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte tafelblad | 24 MILLIMETER |
| Breedte tafel | 92 cm |
| Lengte tafel | 220 cm |
| Hoogte tafel | 74 cm |
| Afmetingen tafel | L 220 x B 92 x H 73.5 cm |
| Hoogte armleuning | 64.6 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Aantal personen | 8 personen |
| Wasbare hoes | Ja |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel |
Deze set bestaat uit volgende 2 producten
| Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen haal je met slecht weer het beste binnen of kan je opbergen in een van onze kussenboxen. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleurvast kussen | Hoge UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Hoge slijtvastheid |
| Kleur zitting | Beige |
| Kleur tafelblad | Naturel |
| Kleur kussens | Beige |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Teak |
| Kleur | Beige, Naturel |
| Materiaal | Aluminium, Teak, Weather+ Softtouch, Wicker |
| Detailkleur tafelblad | Naturel |
| Detailkleur kussen | Rustic |