Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showroom!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showroom!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux




















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Livo tuinset herken je onmiddellijk aan zijn kenmerkende, doorlopende tafelpoot aan weerszijden. Het levert zo een uniek design op en straalt stevigheid uit.
Het frame van de tafel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel.
Een tafelblad uit teak staat gelijk aan bijzondere kwaliteit en natuurlijk design. Teak is een kwalitatieve houtsoort gekenmerkt door zijn hardheid. Aangezien hout leeft, kan de structuur of kleur licht anders zijn dan op het beeld weergegeven.
De Madura stoel is een stijlvol afgewerkte stoel met een rugleuning en zitting die volledig bekleed is met stof. De stof is een stevige textilene, een stijlvol en onderhoudsvriendelijk materiaal. Het frame van de stoel is gemaakt uit roestvrij aluminium. De stoel is stapelbaar en dus gemakkelijk op te bergen.
Ervaar onvergetelijke buitenmomenten met deze kwalitatieve tuinset.
| Webartikelnummer | CB39882812 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Livo |
| Hoogte zitting | 46 cm |
| Vrije hoogte | 68 cm |
| Vrije ruimte tussen poten | 186 cm |
| Stapelbaar | Ja |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Certificaten | SVLK |
| Gemonteerd | Ja |
| Dikte tafelblad | 22 MILLIMETER |
| Breedte tafel | 110 cm |
| Lengte tafel | 250 cm |
| Hoogte tafel | 74 cm |
| Afmetingen tafel | L 250 x B 110 x H 73 cm |
| Hoogte armleuning | 64 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Aantal personen | 6 personen |
| Wasbare hoes | Nee |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleur zitting | Beige |
| Kleur tafelblad | Naturel |
| Materiaal zitting | Comfort textilene |
| Materiaal tafelblad | Teak |
| Kleur | Beige, Naturel, Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Teak, Textilene |
| Detailkleur tafelblad | Naturel |
Deze set bestaat uit volgende 2 producten
Ontdek ons volledig aanbod