Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

Het Como ligbed heeft een eigentijds, strak design en heeft een zwevend effect. Het frame, vervaardigd uit hoogwaardig aluminium, garandeert niet alleen een stijlvolle uitstraling maar is tevens bestand tegen roestvorming. Het is mogelijk om de rugleuning van het ligbed in verschillende standen te plaatsen. Het ligbedkussen is uniek en uiterst kwalitatief dankzij de Sunbrella® Luxe-stof. Sunbrella® Luxe is een stijlvolle, weerbestendige stof met een coating die niet enkel waterafstotend is maar ook beschermt tegen vuil, vlekken en vloeistoffen. De Sunbrella® Luxe stof is bestand tegen weer en wind, mag het hele jaar buiten blijven en toont zich jarenlang slijt- en kleurvast dankzij de tot in de kern gekleurde acrylvezel. De ademende stof wordt bij Bristol à La Carte gecombineerd met een dubbele laag quick dry foam, een comfortabel schuim met open poriënstructuur dat geen water ophoudt én snel droogt.
| Te zien in de showroom | Nee |
| Webartikelnummer | CB89315 |
| Product collectie | Como |
| Breedte | 84 cm |
| Hoogte | 20.5 cm |
| Hoogte zitting | 20.5 cm |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Ja |
| Wielen inbegrepen | Nee |
| Certificaten | Niet van toepassing |
| Gemonteerd | Ja |
| Aantal standen | 5 |
| Totale afmetingen | L 219 x B 84 x H 20.5 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Merk | Bristol à la carte |
| Wasbare hoes | Nee |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen is geschikt om in de zomer buiten te laten liggen, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Ja |
| Kleurvast kussen | Gemiddelde UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Gemiddelde slijtvastheid |
| Kleur kussens | Grijs |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Grijs, Zwart |
| Materiaal | All Weather Sunbrella® Luxe, Aluminium |
| Detailkleur kussen | Natte Charcoal Chine |
| Kleur frame | Zwart |