Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod














Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

Het Como ligbed heeft een eigentijds, strak design en heeft een zwevend effect. Het frame is gemaakt van aluminium en heeft een zwarte beschermende poedercoatlaag. Het ligbed kan in verschillende posities geplaatst worden. Het Sunbrella luxe ligbedkussen is niet alleen stijlvol en uiterst comfortabel, maar ook praktisch. Dankzij de quick dry foam is het mogelijk om het kussen buiten te laten liggen in de regen. De stof van het ligbedkussen is verkrijgbaar in 58 kleuren, bezoek zeker onze showroom voor alle mogelijkheden.
| Webartikelnummer | CB991502 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Como |
| Breedte | 84 cm |
| Hoogte | 20.5 cm |
| Hoogte zitting | 32.5 cm |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Ja |
| Wielen inbegrepen | Nee |
| Certificaten | Niet van toepassing |
| Gemonteerd | Ja |
| Aantal standen | 5 |
| Totale afmetingen | L 220 x B 84 x H 20 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Merk | Bristol à la carte |
| Wasbare hoes | Ja |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen is geschikt om in de zomer buiten te laten liggen, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Ja |
| Kleurvast kussen | Excellente UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Excellente slijtvastheid |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur kussens | Grijs |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Detailkleur kussen | Chartres Drizzle |