Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod












Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Altura picknicktafel heeft een moderne en gezellige uitstraling. Het frame is gemaakt uit roestvrij aluminium, een stevig en licht materiaal. Je kan de picknicktafel makkelijk herkennen door zijn typisch afgeschuinde randen. Daarnaast beschikt de picknicktafel ook over een lage instap, waardoor het makkelijk is om te zitten. Het tafelblad is afgewerkt in polywood. Let wel: polywood is een synthetisch materiaal. Intensieve warmte kan het materiaal wel beschadigen - zoals zonlicht dat door glazen valt. Gebruik daarom altijd een onderzetter of dienblad. Met de Altura picknicktafel geniet je van geweldige buitenmomenten aan een scherpe prijs.
| Webartikelnummer | 83768 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Altura |
| Breedte | 174 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Hoogte zitting | 45 cm |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte tafelblad | 65 MILLIMETER |
| Totale afmetingen | L 220 x B 174 x H 74 cm |
| Merk | Vinci Basics |
| Aantal personen | 6 tot 8 personen |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Basic coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel zet je in de herfst en winter het beste binnen of kan je afschermen met een beschermhoes. |
| Kleur frame | Wit |
| Kleur tafelblad | Naturel |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Polywood |
| Kleur | Naturel, Wit |
| Materiaal | Aluminium, Polywood |
| Detailkleur tafelblad | Naturel |