Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod
















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De altura picknicktafel met zijn typisch afgeschuinde randen geeft een moderne touch aan jouw tuin. Het frame is gemaakt van roestvrij aluminium, een stevig en licht materiaal. De afwerking van het tafelblad en de banken bestaat uit polywood, een houtlook die de natuurlijk touch geeft. De picknicktafel biedt door de afgeschuinde randen een makkelijk en wijde instap. Dit zorgt ervoor dat je plaats genoeg hebt. Beleef fantastische buitenmoment met de altura picknicktafel aan een betaalbare prijs.
| Webartikelnummer | 83769 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Altura |
| Breedte | 174 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Hoogte zitting | 45 cm |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte tafelblad | 65 MILLIMETER |
| Totale afmetingen | L 220 x B 174 x H 74 cm |
| Merk | Vinci Basics |
| Aantal personen | 6 tot 8 personen |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Basic coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel zet je in de herfst en winter het beste binnen of kan je afschermen met een beschermhoes. |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Naturel |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Polywood |
| Kleur | Naturel, Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Polywood |
| Detailkleur tafelblad | Naturel |