Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod












Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Altura picknicktafel heeft een moderne en gezellige uitstraling. Het frame is gemaakt uit roestvrij aluminium, een stevig en licht materiaal. Je kan de picknicktafel makkelijk herkennen door zijn typisch afgeschuinde randen. Daarnaast beschikt de picknicktafel ook over een lage instap, waardoor het makkelijk is om te zitten.
Het frame van de tafel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel.
Een tafelblad uit polywood heeft de look van hout, maar is eigenlijk kunststof. Je geniet van de charmante uitstraling van hout, maar het barst of scheurt niet en behoudt jarenlang zijn unieke bruine houtlook. Opgelet: polywood is een synthetisch materiaal dat niet resistent is tegen hitte. Warmte - denk aan zonlicht dat door glazen schijnt - kan het materiaal beschadigen. Gebruik dus altijd een onderzetter of dienblad wanneer je glaswerk op je meubel plaatst.
Beleef geweldige buitenmomenten aan een scherpe prijs.
| Webartikelnummer | 409536 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Altura |
| Breedte | 178 cm |
| Hoogte | 74.5 cm |
| Hoogte zitting | 45.5 cm |
| Vrije hoogte | 69 cm |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte tafelblad | 13 MILLIMETER |
| Totale afmetingen | L 220 x B 178 x H 74.5 cm |
| Merk | Vinci Basics |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel zet je in de herfst en winter het beste binnen of kan je afschermen met een beschermhoes. |
| Kleur frame | Beige |
| Kleur tafelblad | Naturel |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Polywood |
| Kleur | Beige, Naturel |
| Materiaal | Aluminium, Polywood |
| Detailkleur tafelblad | Naturel |