Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod












Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Groot, zacht en onweerstaanbaar uitnodigend. Vadelo omarmt de chunky & bold trend met oversized kussens en een afgeronde afwerking in round rope. Een volumineuze lounge die niet alleen comfort brengt, maar ook karakter toevoegt aan je tuin.


| Webartikelnummer | CB3956227 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Vadelo |
| Breedte | 87 cm |
| Diepte | 80 cm |
| Hoogte | 64 cm |
| Hoogte zitting | 11.5 cm |
| Gemonteerd | Nee |
| Totale afmetingen | B 87 x D 80 x H 64 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Loungetafel inbegrepen | Nee |
| Merk | Bristol à la carte |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Wasbare hoes | Nee |
| Roestvrij frame | Ja |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Ja |
| Verstelbaar in standen | Nee |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur kussens | Beige |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Verticaal geweven ronde rope |
| Detailkleur kussen | Bora Jungle |