Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod












Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Tora tuintafel heeft een moderne en verfijnde uitstraling die perfect past op elk terras.
Het frame van de tuintafel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk maar licht materiaal dat makkelijk te verplaatsen is. De poedercoating zorgt voor UV- en weerbestendigheid.
Een tafelblad uit sintered stone bestaat uit samengeperste mineralen die op hoge temperatuur worden gebakken. Het materiaal is uiterst stevig, krasbestendig en eenvoudig schoon te maken.
Beleef geweldige buitenmomenten aan een scherpe prijs.
| Webartikelnummer | 410867 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Tora |
| Hoogte | 75 cm |
| Vrije hoogte | 69.5 cm |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte tafelblad | 6 MILLIMETER |
| Totale afmetingen | Dia. 140 x H 75 cm |
| Merk | Vinci Basics |
| Aantal personen | 4 tot 6 personen |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel zet je in de herfst en winter het beste binnen of kan je afschermen met een beschermhoes. |
| Kleur frame | Beige |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Sintered stone |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Aluminium, Sintered stone |
| Detailkleur tafelblad | Beige |