Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod




















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Toma tuintafel lis een eenvoudige tafel die bij elke stijl past. De tafel is perfect voor een middelgroot gezelschap en maakt je tuin direct ultragezellig.
Het frame van de tafel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel.
Een Sintered stone tafelblad bevat verschillende soorten mineralen die op een nog hogere druk worden gebakken dan keramiek, maar toch dezelfde eigenschappen heeft. Het materiaal is uiterst stevig. Het is vorst-, hitte- en krasbestendig en eenvoudig schoon te maken. Het tafelblad is gemaakt uit verschillende stukken.
De Bahia stoel heeft een strak en eenvoudig design met uitstekend zitcomfort. Het frame is gemaakt uit roestvrij aluminium. De zitting en rug zijn gemaakt uit stevige textilene, een stijlvol en onderhoudsvriendelijk materiaal. De stoel is stapelbaar en dus makkelijk op te bergen.
Beleef geweldige buitenmomenten aan een scherpe prijs.
| Webartikelnummer | CB3937667 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Toma |
| Hoogte zitting | 45 cm |
| Vrije hoogte | 68 cm |
| Vrije ruimte tussen poten | 188 cm |
| Stapelbaar | Ja |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte tafelblad | 6 MILLIMETER |
| Breedte tafel | 90 cm |
| Lengte tafel | 200 cm |
| Hoogte tafel | 73 cm |
| Afmetingen tafel | L 200 x B 90 x H 73 cm |
| Hoogte armleuning | 63 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Merk | Vinci Basics |
| Aantal personen | 6 personen |
| Wasbare hoes | Nee |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Basic coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel zet je in de herfst en winter het beste binnen of kan je afschermen met een beschermhoes. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleur zitting | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Kleur kussens | Zwart |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Sintered stone |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Sintered stone |
| Detailkleur tafelblad | Zwart |
Deze set bestaat uit volgende 2 producten