Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod
















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Rondino picknicktafel omarmt een minimalistisch design met een robuuste look. De langwerpige banken sluiten naadloos aan op het frame van de tafel, waardoor een gestroomlijnde en samenhangende look ontstaat. De ronde vorm zorgt ervoor dat je gezellig met meerdere mensen bij elkaar kan zitten.
Het frame van de tafel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel.
Geniet van buitengewone keuze en design, met uitzonderlijke topkwaliteit.
| Te zien in de showroom | Nee |
| Webartikelnummer | 80758 |
| Product collectie | Rondino |
| Hoogte | 71.5 cm |
| Hoogte zitting | 43.5 cm |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte tafelblad | 5 MILLIMETER |
| Totale afmetingen | Dia. 236 x H 71,5 cm |
| Merk | Bristol à la carte |
| Aantal personen | 6 personen |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Aluminium |
| Detailkleur tafelblad | Wit |
| Kleur frame | Wit |