Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod












Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Prato loungezetel is de ideale uitbreiding als extra zitplaats bij jouw loungeset. De rugleuning kan je makkelijk verstellen via de drukknopHet frame van de 1-zit is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weersbestendigheid van je meubel.
Het kussen is gemaakt uit Weather+ Softtouch. Het duurzame kussen voelt zacht aan en zijn vuilafstotend. Weather+ Softtouch kussens zijn beperkt waterafstotend en hebben één laag standaard schuimkussen in een waterbestendige binnenhoes. In de winter of bij langdurige regen bewaar je de kussens best binnen.
Ervaar onvergetelijke buitenmomenten met de kwalitatieve Prato loungezetel.
| Webartikelnummer | 89232 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Prato |
| Breedte | 69 cm |
| Diepte | 80 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Hoogte zitting | 42 cm |
| Certificaten | Niet van toepassing |
| Gemonteerd | Ja |
| Dikte rugkussen | 6 cm |
| Dikte zitkussen | 6 cm |
| Totale afmetingen | B 69 x D 80 x H 100 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Loungetafel inbegrepen | Nee |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Wasbare hoes | Nee |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen haal je met slecht weer het beste binnen of kan je opbergen in een van onze kussenboxen. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleurvast kussen | Hoge UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Hoge slijtvastheid |
| Verstelbaar in standen | Ja |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur kussens | Grijs |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Weather+ Softtouch |
| Detailkleur kussen | Grijs |