Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod












Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Versmelt natuur, wonen en buitengenot met de Pagino collectie van Bristol à la carte. Een verfijnde en authentieke collectie die de ideale combinatie biedt van functioneel en sfeervol. Pagino is net zo veelzijdig als de natuur. Met een weids ontwerp en kwalitatieve materialen open je je tuin. De mooiste plek om te zijn is vanaf nu waar je Pagino staat.
Kies jij voor een tuinset in aluminium met volkeramisch blad of combineer je het roestvrije materiaal met duurzame, authentieke teak? En welke kleur wicker siert binnenkort jouw tuin? Mix en match de mooiste materialen en personaliseer jouw buitenleven met Pagino.


De Pagino tuintafel straalt een verfijnd en authentiek karakter uit, het punt waar jouw buitenmoment en de natuur elkaar raken door het oog voor design. Het weidse en robuuste ontwerpt komt terug in het het karaktervolle frame met doorlopende trapeziumpoot.
Het frame van de tafel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel.
Een tafelblad uit teak staat gelijk aan bijzondere kwaliteit en natuurlijk design. Teak is een kwalitatieve houtsoort gekenmerkt door zijn hardheid. Aangezien hout leeft, kan de structuur of kleur licht anders zijn dan op het beeld weergegeven.
Geniet van buitengewone keuze en design, met uitzonderlijke topkwaliteit.
| Webartikelnummer | CB899356 |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 73.5 cm |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Merk | Bristol à la carte |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Naturel |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Teak |
| Aantal personen | 10 tot 12 personen |
| Kleur | Naturel, Zwart |
| Materiaal | Teak |
| Certificaten | FSC |
| Gemonteerd | Nee |
| Detailkleur tafelblad | Naturel |
| Dikte tafelblad | 30 MILLIMETER |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Totale afmetingen | L 340 x B 110 x H 73,5 cm |
| Product collectie | Pagino |