Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod










Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Versmelt natuur, wonen en buitengenot met de Pagino collectie van Bristol à la carte. Een verfijnde en authentieke collectie die de ideale combinatie biedt van functioneel en sfeervol. Pagino is net zo veelzijdig als de natuur. Met een weids ontwerp en kwalitatieve materialen open je je tuin. De mooiste plek om te zijn is vanaf nu waar je Pagino staat.
Kies jij voor een tuinset in aluminium met volkeramisch blad of combineer je het roestvrije materiaal met duurzame, authentieke teak? En welke kleur wicker siert binnenkort jouw tuin? Mix en match de mooiste materialen en personaliseer jouw buitenleven met Pagino.


De Pagino tuintafel straalt een verfijnd en authentiek karakter uit, het punt waar jouw buitenmoment en de natuur elkaar raken door het oog voor design. Het weidse en robuuste ontwerpt komt terug in het het karaktervolle frame met doorlopende trapeziumpoot.
Het frame van de tafel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel.
Een volkeramisch tafelblad is een keramische plaat die op extreem hoge temperatuur gebakken wordt. Het materiaal is uiterst stevig en kan tegen een stootje. Een volkeramisch tafelblad is vorst-, hitte- en krasbestendig en eenvoudig schoon te maken.
Het Aspen Grey tafelblad is een mat blad met grijszwarte kleurschakeringen die diepte en karakter toevoegen aan je tafel.
Geniet van buitengewone keuze en design, met uitzonderlijke topkwaliteit.
| Webartikelnummer | CB3979021 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Pagino |
| Breedte | 115 cm |
| Hoogte | 73 cm |
| Vrije hoogte | 68 cm |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte tafelblad | 6 MILLIMETER |
| Totale afmetingen | L 255 x B 115 x H 73 cm |
| Merk | Bristol à la carte |
| Aantal personen | 6 tot 8 personen |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Kleur frame | Beige |
| Kleur tafelblad | Grijs |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Kleur | Beige, Grijs |
| Materiaal | Aluminium, Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Aspen Grey |