Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod


















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Modern, stijlvol, uitnodigend. De Orso collectie transformeert jouw buitenruimte met een zacht, afgerond design en materialen van topkwaliteit: aluminium, rope en gecertificeerd teak. Dans mee op de speelse lijnen van de Orso lounge, verzoen comfort met elegantie aan de bijpassende Orso tuintafels en maak van jouw tuin of terras een plek om weg te dromen. Orso combineert verfijning met ontspanning en biedt een buitenbeleving van de bovenste plank, waardoor elk moment buiten bijzonder wordt.


De Orso tuinstoel past ideaal in jouw tuin of terras. Hij is onderdeel van het assortiment dankzij zijn beige uitvoering. Het design van de stoel is trendy en beschikt over een speciale rope uitvoering. Het frame van de stoel is gemaakt uit aluminium, een stevig en roestvrij materiaal dat makkelijk te verplaatsen is. De zitting van de stoel is gemaakt uit rope, een stevig en mooi materiaal. Inclusief is het kussen in Sunbrella Luxe uitvoering. Geniet van je buitenmoment en relax in de Orso tuinstoel.
| Webartikelnummer | CB899972 |
| Breedte | 60 cm |
| Diepte | 59 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Hoogte zitting | 44 cm |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Merk | Bristol à la carte |
| Kleur zitting | Wit |
| Kleur frame | Wit |
| Kleur kussens | Beige |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Kleur | Beige, Wit |
| Materiaal | All Weather Sunbrella® Luxe, Aluminium, Rope |
| Gemonteerd | Nee |
| Detailkleur kussen | Lopi Marble |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen is geschikt om in de zomer buiten te laten liggen, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Waterbestendigheid kussens | Ja |
| Kleurvast kussen | Excellente UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Excellente slijtvastheid |
| Totale afmetingen | B 60 x D 59 x H 76 cm |
| Product collectie | Orso |
| Hoogte armleuning | 64 cm |