Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod










Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Modern, stijlvol, uitnodigend. De Orso collectie transformeert jouw buitenruimte met een zacht, afgerond design en materialen van topkwaliteit: aluminium, rope en gecertificeerd teak. Dans mee op de speelse lijnen van de Orso lounge, verzoen comfort met elegantie aan de bijpassende Orso tuintafels en maak van jouw tuin of terras een plek om weg te dromen. Orso combineert verfijning met ontspanning en biedt een buitenbeleving van de bovenste plank, waardoor elk moment buiten bijzonder wordt.


De Orso tuinstoel straalt een luchtig ontwerp uit met afgeronde vormen. De rugleuning buigt zicht tot aan de armleuning, de conisch poot maakt het ontwerp compleet. De stoel biedt je een comfortabele zitervaring aan.
Het frame van de tuinstoel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel.
Rope is een meerlagige synthetische draad. Het weerbestendige materiaal heeft een unieke uitstraling en voelt zacht aan. Rope staat gekend als onderhoudsvriendelijk, stevig en erg comfortabel. De luxe brede vlakke rope heeft een afgevlakte en bredere vorm, waardoor het design van de stoel nog krachtiger en strakker oogt.
Het kussen is gemaakt van All Weather Cosytica waardoor je je buitenbeleving een indoor accent geeft. De stof heeft een speciaal ontwikkelde coating en is daardoor waterresistent, vuilafstotend en vlekbestendig. Dankzij de diepe kleuring van de polypropyleen vezel is de stof slijt- en kleurvast. Gecombineerd met een dubbele laag sneldrogend schuim met open poriënstructuur creëer je het comfortabelste zitcomfort ooit.
Geniet van buitengewone keuze en design, met uitzonderlijke topkwaliteit.
| Webartikelnummer | CB3939784 |
| Breedte | 63 cm |
| Diepte | 63 cm |
| Hoogte | 77.5 cm |
| Hoogte zitting | 42.5 cm |
| Stapelbaar | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Merk | Bristol à la carte |
| Kleur zitting | Beige |
| Kleur frame | Beige |
| Kleur kussens | Beige |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | All Weather Cosytica, Aluminium, Rope |
| Gemonteerd | Nee |
| Detailkleur kussen | Althea Chalk |
| Roestvrij frame |
| Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen is geschikt om in de zomer buiten te laten liggen, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Waterbestendigheid kussens | Ja |
| Kleurvast kussen | Hoge UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Excellente slijtvastheid |
| Totale afmetingen | B 63 x D 63 x H 77.50 cm |
| Product collectie | Orso |
| Hoogte armleuning | 65 cm |