Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod








Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Modern, stijlvol, uitnodigend. De Orso collectie transformeert jouw buitenruimte met een zacht, afgerond design en materialen van topkwaliteit: aluminium, rope en gecertificeerd teak. Dans mee op de speelse lijnen van de Orso lounge, verzoen comfort met elegantie aan de bijpassende Orso tuintafels en maak van jouw tuin of terras een plek om weg te dromen. Orso combineert verfijning met ontspanning en biedt een buitenbeleving van de bovenste plank, waardoor elk moment buiten bijzonder wordt.


Dankzij zijn zachte en afgeronde vormen, voegt de Orso bijzettafel een mooi accent toe aan je tuin. De natuurlijke kleur van de tafel sluit perfect aan bij de omgeving, waardoor het perfect samenvloeit in de natuur. Deze bijzettafel is perfect geschikt voor het neerzetten van drankjes.
| Webartikelnummer | 403828 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Orso |
| Breedte | 45 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Certificaten | SVLK |
| Gemonteerd | Nee |
| Totale afmetingen | L 45 x B 45 x H 35 cm |
| Merk | Bristol à la carte |
| Roestvrij frame | Ja |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Kleur frame | Naturel |
| Kleur tafelblad | Naturel |
| Materiaal frame | Teak |
| Materiaal tafelblad | Teak |
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Teak |
| Detailkleur tafelblad | Naturel |