Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod





















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Mosa tuinset herken je makkelijk aan het afgerond rechthoekig tafelblad en de naar buiten afgeschuinde poten. De tuinset heeft een moderne look met een elegante touch. Het frame van de tuintafel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel. Een sintered stone tafelblad bevat verschillende soorten mineralen die op een nog hogere druk worden gebakken dan keramiek, maar toch dezelfde eigenschappen heeft. Het materiaal is uiterst stevig. Het is vorst-, hitte- en krasbestendig en eenvoudig schoon te maken.
De Berga tuinstoel heeft een moderne en luchtige uitstraling dankzij de rugleuning en zitting die volledig zijn afgewerkt met rope. De gebogen armleuningen zorgen voor extra ondersteuning en maken de tuinstoel comfortabel om lange tijd aan tuinset te zitten. Het frame van de tuinstoel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel.
Ervaar onvergetelijke buitenmomenten met deze kwalitatieve tuinset.
| Webartikelnummer | CB3936235 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Mosa |
| Hoogte zitting | 48 cm |
| Stapelbaar | Ja |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte tafelblad | 6 MILLIMETER |
| Breedte tafel | 115 cm |
| Lengte tafel | 270 cm |
| Hoogte tafel | 74 cm |
| Afmetingen tafel | L 270 x B 115 x H 74 cm |
| Hoogte armleuning | 68 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Aantal personen | 8 personen |
| Wasbare hoes | Ja |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleur zitting | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Kleur kussens | Zwart |
| Materiaal zitting | Horizontaal geweven ronde rope |
| Materiaal tafelblad | Sintered stone |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Rope, Sintered stone, Weather+ Softtouch |
| Detailkleur tafelblad | Notte minerale |