Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showroom!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showroom!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod






Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Gozo poef is een trendy toevoeging in jouw tuin. Dankzij zijn sneldrogende schuimvulling en Weather+ softtouch stof is deze poef perfect geschikt voor gebruik in de tuin. Plaats hem bij je lounge als voetenbank of gebruik hem als extra zitplaats.
| Webartikelnummer | 400813 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Gozo |
| Breedte | 62 cm |
| Diepte | 62 cm |
| Hoogte | 38.5 cm |
| Certificaten | Niet van toepassing |
| Gemonteerd | Nee |
| Totale afmetingen | Dia. 62 x H 38.5 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Loungetafel inbegrepen | Nee |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Wasbare hoes | Nee |
| Roestvrij frame | Ja |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel zet je in de herfst en winter het beste binnen of kan je afschermen met een beschermhoes. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen haal je met slecht weer het beste binnen of kan je opbergen in een van onze kussenboxen. |
| Waterbestendigheid kussens | Ja |
| Kleurvast kussen | Hoge UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Hoge slijtvastheid |
| Verstelbaar in standen | Nee |
| Kleur kussens | Zwart |
| Materiaal zitting | Niet van toepassing |
| Materiaal frame | Niet van toepassing |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Weather+ Softtouch |
| Detailkleur kussen | Sky Black |