Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod




















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Feltro tuinset past dankzij het stijlvolle, strakke design op elk terras en Perfect voor kleine terrassen en balkons. Het frame van de tuintafel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel. Een teak tafelblad staat gelijk aan bijzondere kwaliteit en natuurlijk design. Teak is een kwalitatieve houtsoort gekenmerkt door zijn hardheid. Aangezien hout leeft, kan de structuur of kleur licht anders zijn dan op het beeld weergegeven.
De Amalfi tuinstoel is een stijlvolle tuinstoel met afgeronde armleuningen en heeft een natuurlijke look uit door de armleuningen in teak. De Amalfi tuinstoel heeft een frame uit roestvrij aluminium. De zitting en rugleuning zijn gemaakt uit stevige textilene, een stijlvol en onderhoudsvriendelijk materiaal. Verkrijgbaar in verschillende kleuren. De tuinstoel is stapelbaar en dus makkelijk op te bergen.
Ervaar onvergetelijke buitenmomenten met deze kwalitatieve tuinset.
| Webartikelnummer | CB3936753 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Feltro |
| Hoogte zitting | 47 cm |
| Vrije hoogte | 69 cm |
| Vrije ruimte tussen poten | 170 cm |
| Stapelbaar | Ja |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Gemonteerd | Ja |
| Afmetingen tafel | L 180 x B 80 x H 73 cm |
| Hoogte armleuning | 65.5 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Aantal personen | 6 personen |
| Wasbare hoes | Nee |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleur zitting | Zwart |
| Kleur tafelblad | Naturel |
| Materiaal zitting | Single textilene |
| Materiaal tafelblad | Teak |
| Kleur | Naturel, Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Teak, Textilene |
| Detailkleur tafelblad | Naturel |
Deze set bestaat uit volgende 2 producten