Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod

















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Fano is een stapelbare tuinstoel uit het Bristol A La Carte gamma. Breng de kleur van de natuur naar jouw balkon. Het design is heel leuk dankzij het horizontale lijnenspel. De stoel is volledig van aluminium en is hierdoor roestvrij. Indien u dit wenst kan hier ook een zitkussen voor bij gekocht worden, vraag hiervoor advies in de showroom of online adviseurs.
| Webartikelnummer | 404854 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Fano |
| Breedte | 57 cm |
| Diepte | 57 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Hoogte zitting | 44 cm |
| Stapelbaar | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Gemonteerd | Ja |
| Totale afmetingen | B 57 x D 57 x H 82 cm |
| Hoogte armleuning | 65 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Merk | Bristol à la carte |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleur zitting | Ruby |
| Kleur frame | Ruby |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Ruby |
| Materiaal | Aluminium |