Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod

















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Fano is een stapelbare tuinstoel uit het Bristol A La Carte gamma. Het design is heel leuk dankzij het horizontale lijnenspel. De stoel is volledig van aluminium en is hierdoor roestvrij. Ga je liever voor de Fano stoel met een natuurlijke touch? Deze stoel is ook verkrijgbaar met een houten afwerking op de armleuningen.
| Webartikelnummer | 81720 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Fano |
| Breedte | 57.5 cm |
| Diepte | 57.5 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Hoogte zitting | 45 cm |
| Stapelbaar | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Gemonteerd | Ja |
| Totale afmetingen | B 57.5 x D 57.5 x H 82 cm |
| Hoogte armleuning | 66 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Merk | Bristol à la carte |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleurvast kussen | Gemiddelde UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Gemiddelde slijtvastheid |
| Kleur zitting | Wit |
| Kleur frame | Wit |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Aluminium |