Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod
















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Fano tafel is is onderdeel van het assortiment. Door zijn roestbruine kleur geeft hij een speelse touch aan jouw tuin of terras. De tafel heeft een centrale poot, en het tafelblad is afgewerkt met afgeronde hoeken. De volledige tafel bestaat uit aluminium en licht en roestvrij materiaal die perfect geschikt is voor outdoor meubilair. Deze tafel is perfect te combineren met onze Fano stoelen in bijpassende kleur. Deze eyecatcher is perfect voor op jouw terras of balkon.
| Webartikelnummer | 112977 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Fano |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 73 cm |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte tafelblad | 3 MILLIMETER |
| Totale afmetingen | L 80 x B 80 x H 73 cm |
| Merk | Bristol à la carte |
| Aantal personen | 2 tot 4 personen |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Kleur frame | Roestbruin |
| Kleur tafelblad | Roestbruin |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Aluminium |
| Kleur | Roestbruin |
| Materiaal | Aluminium |
| Detailkleur tafelblad | roestbruin |