Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod













Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Donato omarmt de natuur met vloeiende vormen, warm teak en stijlvol aluminium in wit, zwart of beige. Een ontwerp dat rust uitstraalt, karakter toevoegt en natuurlijke elegantie naar je tuin brengt.


De Donato armstoel past perfect op jouw terras. Less is more is de perfecte ontwerpfilosofie achter deze stoel. Door zijn eenvoud straalt hij echte klasse uit en is hij perfect combineerbaar met jouw ideale tafel. De stoel is volledig gemaakt uit aluminium en is hierdoor roestvrij. Door gebruik te maken van een beschermende poedercoating is hij perfect UV-bestendig. Wij raden in deze stoel een zit-en rugkussen aan voor optimaal zitcomfort. Vraag hiervoor advies in onze showrooms of aan onze online adviseurs.
| Webartikelnummer | 81812 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Donato |
| Breedte | 56.5 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Hoogte | 73 cm |
| Hoogte zitting | 45 cm |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Gemonteerd | Ja |
| Totale afmetingen | B 56.5 x D 55 x H 73 cm |
| Hoogte armleuning | 68.5 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Merk | Bristol à la carte |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleurvast kussen | Gemiddelde UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Gemiddelde slijtvastheid |
| Kleur zitting | Wit |
| Kleur frame | Wit |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Aluminium |