Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod










Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Cosito lounge is een verlengstuk van de natuur. Verfijnd en authentiek, eigentijds en sfeervol. Cosito verrijkt je tuin of terras met natuurlijke eigenschappen. De collectie is daarmee een deel van je woning én een deel van het landschap. Het speelse ontwerp, de materialen, het samenspel tussen wicker en teak, alles is een ode aan de liefde voor de natuur.
| Webartikelnummer | 65209 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Cosito |
| Breedte | 64 cm |
| Diepte | 75 cm |
| Hoogte | 68 cm |
| Hoogte zitting | 41 cm |
| Certificaten | SVLK |
| Gemonteerd | Nee |
| Totale afmetingen | B 64 x D 75 x H 68 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Loungetafel inbegrepen | Nee |
| Merk | Bristol à la carte |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Wasbare hoes | Ja |
| Roestvrij frame | Nee |
| Coating | Niet van toepassing |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen is geschikt om in de zomer buiten te laten liggen, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleurvast kussen | Excellente UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Excellente slijtvastheid |
| Verstelbaar in standen | Nee |
| Kleur frame | Naturel |
| Kleur kussens | Niet van toepassing |
| Materiaal zitting | Ronde wicker |
| Materiaal frame | Teak |
| Kleur | Naturel, Zwart |
| Materiaal | Teak, Wicker |
| Detailkleur kussen | Niet van toepassing |