Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod














Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Como loungetafel is een luxueuze loungetafel met moderne twist en zwevend effect. Deze loungetafel is perfect voor je hapjes en drankjes op te zetten. Het aluminium frame is bestand tegen roest waardoor deze loungetafel perfect is voor alle seizoenen. Het tafelblad bestaat uit volkeramiek, een hoogwaardig materiaal dat bekend staat om zijn duurzaamheid en weerbestendigheid. Het is bestand tegen krassen, vlekken en verkleuring, waardoor het perfect is voor buitengebruik. Bovendien is volkeramiek eenvoudig te reinigen en te onderhouden.
| Webartikelnummer | CB899795 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Como |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte tafelblad | 6 MILLIMETER |
| Totale afmetingen | L 70 x B 80 x H 20 cm |
| Merk | Bristol à la carte |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Kleur frame | Wit |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Kleur | Beige, Wit |
| Materiaal | Aluminium, Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Colorado Dunes |