Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux












Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Ga voor een onvergetelijke buitenervaring met de Cesano collectie van Bristol à la carte. Open de achterdeur, stap in je tuin en geniet van een stijlvolle ontbijttafel bij het ochtendgloren, een ligstoel op het gazon in de middagzon, een loungestoel achter in de tuin, voor totale ontspanning.
Het tijdloze design van Cesano maakt jouw tuinbeleving 100% af. Of je nu kiest voor een gezellige loungehoek of moderne open opstelling: met Cesano zit je altijd goed, en dat mag je vrij letterlijk nemen. Laat je inspireren, voel je vrij en geniet dankzij de Cesano collectie.


Het Cesano ligbed heeft een strak design door zijn schuine, elegante poten. Het frame is gemaakt van aluminium en is hierdoor roestvrij. Het is mogelijk om de rugleuning van de stoel in verschillende standen te plaatsen. Le coussin de chaise longue est unique et de qualité supérieure grâce à le tissu Cosytica. Estompez la frontière entre intérieur et extérieur et vivez des moments superconfortables dans votre poolhouse ou à L'abri de votre patio ou de votre pergola. Ce tissu est doté d'un revêtement spécialement conà§u qui le rend résistant à L'eau, insensible à la saleté et antitaches. De plus, grâce au fait que sa fibre polypropylène est teintée, ce tissu résiste à L'usure et à la décoloration. Ainsi, profitez d'un confort extrême de votre salon en optant aussi pour une double couche de mousse à pores ouverts et à séchage rapide. Vous bénéficiez en outre de 3 ans de garantie sur les tissus Cosytica.
| Webartikelnummer | CB89272 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Cesano |
| Breedte | 91 cm |
| Hoogte | 20.5 cm |
| Hoogte zitting | 20.5 cm |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Ja |
| Wielen inbegrepen | Nee |
| Certificaten | Niet van toepassing |
| Gemonteerd | Ja |
| Aantal standen | 5 |
| Totale afmetingen | L 225 x B 91 x H 20.5 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Merk | Bristol à la carte |
| Wasbare hoes | Nee |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen is geschikt om in de zomer buiten te laten liggen, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Ja |
| Kleurvast kussen | Gemiddelde UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Gemiddelde slijtvastheid |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur kussens | Zwart |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | All Weather Sunbrella® Luxe, Aluminium |
| Detailkleur kussen | Chartres Sooty |
Ontdek ons volledig aanbod