Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod

















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Ga voor een onvergetelijke buitenervaring met de Cesano collectie van Bristol à la carte. Open de achterdeur, stap in je tuin en geniet van een stijlvolle ontbijttafel bij het ochtendgloren, een ligstoel op het gazon in de middagzon, een loungestoel achter in de tuin, voor totale ontspanning.
Het tijdloze design van Cesano maakt jouw tuinbeleving 100% af. Of je nu kiest voor een gezellige loungehoek of moderne open opstelling: met Cesano zit je altijd goed, en dat mag je vrij letterlijk nemen. Laat je inspireren, voel je vrij en geniet dankzij de Cesano collectie.


De Cesano tafel onderscheidt zich door zijn stijlvolle onderstel met omgekeerde V-poten, wat een eigentijdse en elegante uitstraling geeft. Met zijn tijdloze charme voegt de Cesano tafel een vleugje moderne klasse toe aan elk interieur.
Het frame van de tafel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel.
Een volkeramisch tafelblad is een keramische plaat die op extreem hoge temperatuur gebakken wordt. Het materiaal is uiterst stevig en kan tegen een stootje. Een volkeramisch tafelblad is vorst-, hitte- en krasbestendig en eenvoudig schoon te maken.
Arctic White is een tafelblad met een egale, tijdloze en witte kleur. Het blad is enorm veelzijdig en kan je combineren met alle tafelframes.
Geniet van buitengewone keuze en design, met uitzonderlijke topkwaliteit.
| Webartikelnummer | CB899433 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Cesano |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte tafelblad | 6 MILLIMETER |
| Totale afmetingen | L 240 x B 100 x H 75 cm |
| Merk | Bristol à la carte |
| Aantal personen | 6 tot 8 personen |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Kleur frame | Wit |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Aluminium, Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Arctic White |