Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod












Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Ga voor een onvergetelijke buitenervaring met de Cesano collectie van Bristol à la carte. Open de achterdeur, stap in je tuin en geniet van een stijlvolle ontbijttafel bij het ochtendgloren, een ligstoel op het gazon in de middagzon, een loungestoel achter in de tuin, voor totale ontspanning.
Het tijdloze design van Cesano maakt jouw tuinbeleving 100% af. Of je nu kiest voor een gezellige loungehoek of moderne open opstelling: met Cesano zit je altijd goed, en dat mag je vrij letterlijk nemen. Laat je inspireren, voel je vrij en geniet dankzij de Cesano collectie.


De Cesano lounge heeft een minimalitisch design, maar is zeer stijlvol dankzij het verfijnde frame. De collectie heeft onder het frame typerende schuine pootjes als klein detail. Het frame, vervaardigd uit hoogwaardig aluminium, garandeert niet alleen een stijlvolle uitstraling maar is tevens bestand tegen roestvorming. De kussens zijn uniek en uiterst kwalitatief dankzij hun Cosytica-stof. Verbind interieur met exterieur en beleef de gezelligste buitenmomenten aan je poolhouse, onder je patio of pergola. De stof heeft een speciaal ontwikkelde coating en is daardoor waterresistent, vuilafstotend en vlekbestendig. Dankzij de diepe kleuring van de polypropyleen vezel is de stof slijt- en kleurvast. Gecombineerd met een dubbele laag sneldrogend schuim met open poriënstructuur creëer je het comfortabelste loungegevoel ooit. Alle kussens hebben een rits en zijn machinewasbaar. Cosytica is verkrijgbaar in verschillende kleuren en patronen, ook beschikbaar voor je poef, sierkussens, etc. Bij Cosytica geniet je van 3 jaar garantie.
| Webartikelnummer | CB3982004 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Cesano |
| Breedte | 392 cm |
| Diepte | 91 cm |
| Hoogte | 66.5 cm |
| Hoogte zitting | 20 cm |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte rugkussen | 12 cm |
| Dikte zitkussen | 12 cm |
| Totale afmetingen | L1 300 x L2 392 x D 91 x H 66,5 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Loungetafel inbegrepen | Nee |
| Merk | Bristol à la carte |
| Aantal personen | 6 personen |
| Wasbare hoes | Ja |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen is geschikt om in de zomer buiten te laten liggen, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Ja |
| Kleurvast kussen | Hoge UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Excellente slijtvastheid |
| Verstelbaar in standen | Nee |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur kussens | Beige |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Beige, Zwart |
| Materiaal | All Weather Cosytica, Aluminium |
| Detailkleur kussen | Althea Camel |