Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod












Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

Het Caravelle verstelbaar ligbed is een strak en robuust ligbed door de look van het frame. De rugleuning is verstelbaar in 5 standen. Je kan het ligbed ook makkelijk verplaatsen dankzij de grote wielen achteraan.
Het frame is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel.
Textilene is een stijlvol materiaal dat erg stevig en onderhoudsvriendelijk is. Het is een materiaal dat bovendien weerbestendig is en daarbij dus ook snel droogt. Textilene buigt gemakkelijk mee met het lichaam, maar is ook erg vormvast, waardoor er niet snel verzakkingen ontstaan. De elasticiteit maakt het comfortabel om te liggen en zitten.
Ervaar onvergetelijke buitenmomenten met de kwalitatieve Caravelle verstelbaar ligbed.
| Te zien in de showroom | Nee |
| Webartikelnummer | 35137 |
| Product collectie | Caravelle |
| Breedte | 65 cm |
| Hoogte | 34 cm |
| Hoogte zitting | 34 cm |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Ja |
| Wielen inbegrepen | Ja |
| Certificaten | Niet van toepassing |
| Gemonteerd | Nee |
| Aantal standen | 5 |
| Totale afmetingen | L 205 x B 65 x H 34 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Wasbare hoes | Nee |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleur zitting | Grijs |
| Materiaal zitting | Single textilene |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Textilene |
| Kleur frame | Zwart |