Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod












Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Caldela bijzettafel valt op door haar strakke lijnen en het robuuste onderstel dat een krachtig en evenwichtig design creëert. Het compacte ontwerp maakt deze bijzettafel een stijlvolle en praktische aanvulling naast je lounge.
Het frame van de tafel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel.
Beleef geweldige buitenmomenten aan een scherpe prijs.
| Webartikelnummer | 410912 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Caldela |
| Breedte | 34.2 cm |
| Hoogte | 30.5 cm |
| Vrije hoogte | 24.5 cm |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Gemonteerd | Ja |
| Totale afmetingen | L 70 x B 34.2 x H 30.5 cm |
| Merk | Vinci Basics |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel zet je in de herfst en winter het beste binnen of kan je afschermen met een beschermhoes. |
| Kleur frame | Beige |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Aluminium |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Aluminium |
| Detailkleur tafelblad | Beige |