Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod




















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Alora tuintafel is nieuw in het Vinci-assortiment en heeft een eigen specifieke stijl met afgeronde lijnen. Het frame loopt schuin af en het tafelblad loopt de rand. De trapeziumvormige tafelpoten zijn geïntegreerd onder het frame en lopen volledig door.
Het frame van de tafel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel.
Een Sintered stone tafelblad bevat verschillende soorten mineralen die op een nog hogere druk worden gebakken dan keramiek, maar toch dezelfde eigenschappen heeft. Het materiaal is uiterst stevig. Het is vorst-, hitte- en krasbestendig en eenvoudig schoon te maken. Het tafelblad is gemaakt uit verschillende stukken.
De Melo stoel heeft een elegant en luchtig design dat gemakkelijk past op elk terras of balkon. Het frame is gemaakt uit aluminium, waardoor de stoel licht is en eenvoudig te verplaatsen. De zitting en rugleuning zijn afgewerkt met rope, wat zorgt voor een moderne uitstraling en een aangenaam zitcomfort. De licht afgeronde arm- en rugleuning bieden extra ondersteuning en geven de stoel een stijlvolle, eigentijdse look.
Beleef geweldige buitenmomenten aan een scherpe prijs.
| Webartikelnummer | CB3937811 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Alora |
| Hoogte zitting | 46 cm |
| Vrije hoogte | 70 cm |
| Stapelbaar | Ja |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte tafelblad | 6 MILLIMETER |
| Breedte tafel | 100 cm |
| Lengte tafel | 220 cm |
| Hoogte tafel | 74 cm |
| Afmetingen tafel | L 220 x B 100 x H 74 cm |
| Hoogte armleuning | 65 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Merk | Vinci Basics |
| Aantal personen | 6 personen |
| Wasbare hoes | Nee |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Basic coating |
Deze set bestaat uit volgende 2 producten
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel zet je in de herfst en winter het beste binnen of kan je afschermen met een beschermhoes. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleur zitting | Beige |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal zitting | Gedraaide ronde wicker |
| Materiaal tafelblad | Sintered stone |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Aluminium, Sintered stone, Wicker |
| Detailkleur tafelblad | Beige |