Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod








Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Veneto is een stijlvolle lounge waarbij je geniet van prima zitcomfort dankzij de hoge, manueel verstelbare rugleuning.
Het frame van de lounge is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weersbestendigheid van je meubel.
De loungekussens zijn inbegrepen en gemaakt uit een kwalitatieve Sunbrella® Premium stof. Deze stof is geweven met een vezel die tot in de kern gekleurd is. Daardoor is het kussen kleurvast en bestand tegen felle zonnestralen. Daarnaast is de stof ook waterafstotend, slijtvast, vuilafstotend en vlekbestendig. Dit materiaal wordt bijvoorbeeld ook gebruikt bij het dak van cabrio's. De kussens beschikken over één laag sneldrogend schuim waardoor schimmels geen kans krijgen.
| Webartikelnummer | CB54040 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Veneto |
| Breedte | 88 cm |
| Diepte | 64 cm |
| Hoogte | 37.5 cm |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte zitkussen | 10 cm |
| Totale afmetingen | B 88 x D 64 x H 37,5 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Loungetafel inbegrepen | Nee |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Wasbare hoes | Ja |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen is geschikt om in de zomer buiten te laten liggen, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Ja |
| Kleurvast kussen | Gemiddelde UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Gemiddelde slijtvastheid |
| Verstelbaar in standen | Nee |
| Kleur frame | Wit |
| Kleur kussens | Beige |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Grijs, Wit |
| Materiaal | All Weather Sunbrella® Premium, Aluminium |
| Detailkleur kussen | Natte Graumel Chalk |
Deze set bestaat uit volgende 1 producten