Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod












Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Versmelt natuur, wonen en buitengenot met de Pagino collectie van Bristol à la carte. Een verfijnde en authentieke collectie die de ideale combinatie biedt van functioneel en sfeervol. Pagino is net zo veelzijdig als de natuur. Met een weids ontwerp en kwalitatieve materialen open je je tuin. De mooiste plek om te zijn is vanaf nu waar je Pagino staat.
Kies jij voor een tuinset in aluminium met volkeramisch blad of combineer je het roestvrije materiaal met duurzame, authentieke teak? En welke kleur wicker siert binnenkort jouw tuin? Mix en match de mooiste materialen en personaliseer jouw buitenleven met Pagino.


De Portofino tafel heeft een uniek onderstel bestaande uit 2 strakke panelen verbonden door een verstevigingsbar. De Portofino tafel is perfect geschikt voor wie houdt van strak en modern, maar tegelijk ook de natuurlijke materialen apprecieert.Deze tafel is afgewerkt met een tafelblad in Live edge teak. Live edge bladen bestaan uit planken van teak-hout die komen uit de harde kern van de boom, aangevuld met een zachtere zijkant dat komt van het uiteinde van de stam. De vorm van de rand volgt dus de vorm van de boom. De schors wordt verwijderd en de zijkant wordt opgeschuurd. Hierdoor krijg je dus een grillige vorm, die bij elke blad uniek van vorm is.
| Webartikelnummer | CB899557 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Pagino |
| Breedte | 102 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Certificaten | FSC |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte tafelblad | 35 MILLIMETER |
| Totale afmetingen | L 240 x B 102 x H 75 cm |
| Merk | Bristol à la carte |
| Aantal personen | 6 tot 8 personen |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Kleur frame | Wit |
| Kleur tafelblad | Naturel |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Teak |
| Kleur | Naturel, Wit |
| Materiaal | Teak |
| Detailkleur tafelblad | Naturel |