Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod








Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Modern, stijlvol, uitnodigend. De Orso collectie transformeert jouw buitenruimte met een zacht, afgerond design en materialen van topkwaliteit: aluminium, rope en gecertificeerd teak. Dans mee op de speelse lijnen van de Orso lounge, verzoen comfort met elegantie aan de bijpassende Orso tuintafels en maak van jouw tuin of terras een plek om weg te dromen. Orso combineert verfijning met ontspanning en biedt een buitenbeleving van de bovenste plank, waardoor elk moment buiten bijzonder wordt.


De Orso poef kan zowel gebruikt worden als poef alsook als voetenbank. Hij is gemaakt van aluminium en afgewerkt met een stevige textilene zitting. De Orso poef vormt de perfecte aanvulling bij jouw loungezetel. Het is aangeraden hier een bijpassend poefkussen bij te kopen voor extra comfort.
| Webartikelnummer | 113557 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Orso |
| Breedte | 65 cm |
| Diepte | 52 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Certificaten | Niet van toepassing |
| Gemonteerd | Nee |
| Totale afmetingen | B 65 x D 52 x H 30 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Loungetafel inbegrepen | Nee |
| Merk | Bristol à la carte |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Wasbare hoes | Nee |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleurvast kussen | Gemiddelde UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Gemiddelde slijtvastheid |
| Verstelbaar in standen | Nee |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur kussens | Niet van toepassing |
| Materiaal zitting | Single textilene |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Textilene |
| Detailkleur kussen | Niet van toepassing |