Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod








Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Levanzo tuinstoelstoel heeft een elegant en afgerond ontwerp. De vloeiende lijnen van de rugleuning en poten vormen een harmonieus geheel. Het zitvlak en de rugleuning zijn zorgvuldig gevormd voor optimaal comfort. Een minimalistisch design met een warme uitstraling. Een tuinstoel uit teak staat gelijk aan bijzondere kwaliteit en natuurlijk design. Teak is een kwalitatieve houtsoort gekenmerkt door zijn hardheid. Aangezien hout leeft, kan de structuur of kleur licht anders zijn dan op het beeld weergegeven.
Geniet van buitengewone keuze en design, met uitzonderlijke topkwaliteit.
| Webartikelnummer | 405021 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Levanzo |
| Breedte | 50 cm |
| Diepte | 57 cm |
| Hoogte | 80.5 cm |
| Hoogte zitting | 46 cm |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Certificaten | FSC |
| Gemonteerd | Ja |
| Totale afmetingen | B 50 x D 57 x H 80.5 cm |
| Hoogte armleuning | 68 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Merk | Bristol à la carte |
| Roestvrij frame | Ja |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleur zitting | Naturel |
| Kleur frame | Naturel |
| Materiaal zitting | Teak |
| Materiaal frame | Teak |
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Teak |