Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod




Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Modern, authentiek en organisch. De Lacrima collectie zet je buitenbeleving op scherp met een vernieuwend, zacht design. Dans mee op de speelse, vloeiende lijnen van Lacrima, waar trendy en stijlvol moeiteloos samenkomen. Het gecertificeerde teakhout vormt het warme hart van deze collectie en maakt van jouw buitenruimte een plek om helemaal weg te dromen. Lacrima biedt je een beleving van de bovenste plank en maakt elk buitenmoment buitengewoon.


De Lacrima tafel heeft subtiel afgeschuinde poten. Het frame is gemaakt van aluminium een licht, maar sterk en roestvrij materiaal dat zeer geschikt is voor tuinmeubelen.
| Webartikelnummer | 90811 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Lacrima |
| Breedte | 95 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Certificaten | FSC |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte tafelblad | 22 MILLIMETER |
| Totale afmetingen | L 95 x B 95 x H 75 cm |
| Merk | Bristol à la carte |
| Aantal personen | 2 tot 4 personen |
| Roestvrij frame | Nee |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Kleur frame | Naturel |
| Materiaal frame | Teak |
| Materiaal tafelblad | Teak |
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Teak |
| Detailkleur tafelblad | Naturel |