Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod








Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Modern, authentiek en organisch. De Lacrima collectie zet je buitenbeleving op scherp met een vernieuwend, zacht design. Dans mee op de speelse, vloeiende lijnen van Lacrima, waar trendy en stijlvol moeiteloos samenkomen. Het gecertificeerde teakhout vormt het warme hart van deze collectie en maakt van jouw buitenruimte een plek om helemaal weg te dromen. Lacrima biedt je een beleving van de bovenste plank en maakt elk buitenmoment buitengewoon.


De Lacrima tuinstoel heeft een hedendaagse look waarbij een aangenaam zitcomfort belangrijk is. De rugleuning vormt zich volledig afgerond zodat je aangenaam kan zitten en genoeg plaats hebt.
Het frame van de tuinstoel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel.
Rope is een meerlagige synthetische draad. Het weerbestendige materiaal heeft een unieke uitstraling en voelt zacht aan. Rope staat gekend als onderhoudsvriendelijk, stevig en erg comfortabel. Rope heeft een ronde vorm waardoor organische vormen geaccentueerd worden en je een natuurlijk gevoel krijgt.
Geniet van buitengewone keuze en design, met uitzonderlijke topkwaliteit.
| Webartikelnummer | 400244 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Lacrima |
| Breedte | 59 cm |
| Diepte | 60 cm |
| Hoogte | 79.5 cm |
| Hoogte zitting | 42 cm |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Gemonteerd | Ja |
| Totale afmetingen | B 59 x D 60.5 x H 79,5 cm |
| Hoogte armleuning | 54 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Merk | Bristol à la carte |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleur zitting | Beige |
| Kleur frame | Zwart |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Beige, Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Rope |