Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux














Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Kussenbox is een hoogwaardige kussenbox is ideaal om jouw loungekussens in op te bergen. De kussenbox is gemaakt uit pvc en afgewerkt met een aluminium buitenzijde. Het deksel kan je makkelijk afsluiten en beschikt over een pompsysteem. Daarnaast is de kussenbox makkelijk te verplaatsen aan de hand van de wielen en handvaten. De bodem van de kussenbox is voorzien van verluchting.
| Webartikelnummer | 90858 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Breedte | 84 cm |
| Diepte | 84 cm |
| Hoogte | 99 cm |
| Totale afmetingen | B 164 x D 84 x H 99 cm |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Kleur frame | Zwart |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
Ontdek ons volledig aanbod