Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot -50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux








Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Escala loungetafel heeft een warme en natuurlijke uitstraling dankzij het tafelblad met lattenstructuur. Het open onderstel zorgt voor een luchtig design en geeft de tafel een moderne en evenwichtige vorm.
Het tafelblad is gemaakt uit teak, een kwalitatieve houtsoort die bekendstaat om zijn sterkte en duurzaamheid. Teak heeft een natuurlijke charme en ontwikkelt doorheen de tijd een eigen karakter. Aangezien hout leeft, kan de structuur of kleur licht verschillen van het beeld.
Ervaar onvergetelijke buitenmomenten met de kwalitatieve Escala loungetafel.
| Webartikelnummer | 411381 |
| Breedte | 70 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Kleur frame | Naturel |
| Kleur tafelblad | Naturel |
| Materiaal frame | Teak |
| Materiaal tafelblad | Teak |
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Teak |
| Certificaten | FSC |
| Gemonteerd | Nee |
| Detailkleur tafelblad | Naturel |
| Dikte tafelblad | 6 MILLIMETER |
| Roestvrij frame | Ja |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Totale afmetingen | L 70 x B 70 x H 25 cm |
| Product collectie | Escala |
Ontdek ons volledig aanbod