Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod




Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Caldela lounge poef is de ideale uitbreiding als extra zitplaats bij jouw loungeset.Het frame van de poef is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weersbestendigheid van je meubel.Het kussen is gemaakt uit polyester: een zachte, synthetische stof. Polyester krimpt of kreukt nauwelijks en is een stevige stof. Je kan het kussen makkelijk wassen aangezien het kussen afritsbaar is. We raden je aan de kussens binnen te nemen bij regen of tijdens de wintermaanden.
Beleef geweldige buitenmomenten met de Caldela lounge poef aan een scherpe prijs.
| Webartikelnummer | 83838 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Breedte | 68.4 cm |
| Diepte | 68.4 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Certificaten | Niet van toepassing |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte rugkussen | 16 cm |
| Dikte zitkussen | 8 cm |
| Totale afmetingen | B 68.4 x D 68.4 x H 40 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Loungetafel inbegrepen | Nee |
| Merk | Vinci Basics |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Wasbare hoes | Ja |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Basic coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel zet je in de herfst en winter het beste binnen of kan je afschermen met een beschermhoes. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen haal je met slecht weer het beste binnen of kan je opbergen in een van onze kussenboxen. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleurvast kussen | Gemiddelde UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Gemiddelde slijtvastheid |
| Verstelbaar in standen | Nee |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur kussens | Grijs |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Polyester |
| Detailkleur kussen | Grijs |