Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod






Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Beauville bank heeft een landelijke uitstraling en combineert perfect mt de Beauville tuintafel. De bank bestaat volledig uit gerecycleerd teak, wat betekent dat er onregelmatigheden in vorm en kleur kunnen voorkomen. Let er dus op dat de meubels soms kunnen afwijken van de foto’s.
| Webartikelnummer | 28942 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Breedte | 330 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Hoogte zitting | 45 cm |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Certificaten | SVLK |
| Gemonteerd | Nee |
| Totale afmetingen | B 330 x D 40 x H 45 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Merk | Bristol à la carte |
| Aantal personen | 6 tot 8 personen |
| Roestvrij frame | Nee |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleur zitting | Naturel |
| Kleur frame | Naturel |
| Materiaal zitting | Teak |
| Materiaal frame | Teak |
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Gerecycleerde teak |