Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Mid Season Sale — tot -70% korting op een selectie*
22-31 mei: Exterioo Opendeurdagen in al onze showrooms!
Win je aankoop terug! Deelnemen kan tot en met 31 mei. Registreer hier!
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod








Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Met zijn tijdloze design in warm teak voelt Amaro zich moeiteloos thuis in elke buitenomgeving - van klassieke tuin tot modern terras. De natuurlijke materialen en zachte vormen brengen een ontspannen sfeer die uitnodigt tot samenzijn en tot jezelf komen. Hier draait het niet om opvallend design, maar om duurzame schoonheid die blijft.


De Amaro tuinstoel combineert een warme, natuurlijke uitstraling met een tijdloos en verfijnd design. Dankzij de zachte rondingen en harmonieuze lijnen creëert de collectie een stijlvolle en uitnodigende sfeer op elk terras of in elke tuin.
Een tuinstoel uit teak staat gelijk aan bijzondere kwaliteit en natuurlijk design. Teak is een kwalitatieve houtsoort gekenmerkt door zijn hardheid. Aangezien hout leeft, kan de structuur of kleur licht anders zijn dan op het beeld weergegeven.
Geniet van buitengewone keuze en design, met uitzonderlijke topkwaliteit.
| Webartikelnummer | 411024 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Amaro |
| Breedte | 60.5 cm |
| Diepte | 60.5 cm |
| Hoogte | 83 cm |
| Hoogte zitting | 44 cm |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Certificaten | FSC |
| Gemonteerd | Ja |
| Totale afmetingen | B 60 x D 60 x H 83 cm |
| Hoogte armleuning | 62.5 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Merk | Bristol à la carte |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Roestvrij frame | Ja |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleur zitting | Naturel |
| Kleur frame | Naturel |
| Materiaal zitting | Teak |
| Materiaal frame | Teak |
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Teak |